17 kwietnia 2016

1.    W środę Różaniec o 18 00 prowadzi III Róża Matek z Rozdrażewa. A po mszy wieczornej spotkanie z III klasami Gimnazjum w ramach przygotowań do Bierzmowania.

2.    W czwartek katecheza dla dorosłych. Księga Judyty, postawa męstwa i odwagi.

3.    W piątek po mszy wieczornej spotkanie z II klasą Gimnazjum w ramach przygotowań do Bierzmowania.

4.    Za tydzień w naszej parafii będą gościli klerycy naszego Seminarium w Kaliszu. Wygłoszą świadectwo i będą zbierali ofiary.

5.    Prosimy aby rodziny które ostatnio przeżywały pogrzeby zgłosiły się do biura Parafialnego wyznaczyć intencje.

6.    Prasa Katolicka: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny

7.    W niedzielę 24.04.br Klub Honorowych Dawców Krwi PCK organizuje XVI akcję poboru krwi w koźmińskim Klubie Seniora. Rejestracja dawców od godz. 9 30 do 13 30.

Za tydzień w niedzielę będzie zbiórka do puszek na pomoc humanitarną dla Ukrainy

czwartek,
28 kwietnia 2016

Czwartek. Dzien powszedni albo wspomnienie sw. Piotra Chanela, prezbitera i meczennika, albo wspomnienie sw. Ludwika Marii Grignion de Montfort, prezbitera.