13 maja 2018

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1.     W środę o 18.00 Różaniec prowadzi VI Róża Matek z Rozdrażewa

2.      W piątek 19 maja wyjazd do Częstochowy na czuwanie Odnowy o godz. 04 30, zapisy w zakrystii. (Więcej informacji w gablotach.)

3.     2 czerwca br. planujemy pielgrzymkę na Jasną Górę w ramach VI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Żywego Różańca, koszt to 40 zł, wyjazd z    przed kościoła o godz. 5.30, zapisy do 26 maja w zakrystii, zapraszamy  serdecznie.

4.     Również w dniu 2 czerwca br. odbędzie się spotkanie młodzieży na Polach Lednickich k. Gniezna, w którym pragniemy uczestniczyć, szczególnie zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, koszt to 30 zł, wyjazd o godz. 11.00 sprzed kościoła, zapisy w zakrystii lub u ks. Jacka do dnia 25 maja.

5.     W czwartek imieniny ks. Proboszcza, zapraszamy na Eucharystię sprawowaną w Jego intencji o godz. 18 30, otoczmy naszego pasterza, w tym dniu szczególnie, naszą modlitwą.

6.     W czwartek także całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, od godz. 07.30 do 18.30.

7.     W czwartek po wieczornej Mszy św. próba dzieci rocznicowych pierwszej komunii, a w piątek ich spowiedź od godz. 16.00

8.     Zachęcamy do korzystania ze Studni Słowa Bożego.

9.     W dzisiejszą niedzielę 13 maja w naszej parafii uroczystość I komunii św dla dzieci na Mszy św o godz. 11.00 a, wieczorem o godz. 20.30 różaniec przy figurze Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu, serdecznie zapraszamy.

10.                       Nabożeństwa Majowe w dni powszednie po wieczornej Mszy św. a w niedzielę po Mszy o 15.00

11.                       Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Przewodnik, Mały Przewodnik.

wtorek,
22 maja 2018