1 marca 2015

1.     W środę różaniec o 18:00 prowadzi III Róża Ojców z Rozdrażewa.

2.     W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.

3.     Spowiedź w ramach pierwszego piątku:

a.     Czwartek od godz. 1700 - Gimnazjum i młodzież starsza;

b.     Piątek od godz. 1600 - szkoła podstawowa.

4.     W czwartek po porannej Mszy świętej całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy u sióstr do godz. 17.00 a od godz. 1700 Adoracja w kościele. W czwartek od godz. 18.00 do 18.30 adoracje w intencji kapłanów prowadzi grupa Vianeja.

5.     W piątek:

a.     od godz. 830 objazd chorych;

b.     1700 Msza szkolna z drogą Krzyżową;

c.     1930 Msza święta dla wspólnot.

6.     W sobotę:

a.     po porannej Mszy świętej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi;

b.     1800 uroczyste Nieszpory. Po wieczornej Mszy świętej katecheza dla rodziców i chrzestnych.

7.     Od przyszłej Niedzieli rozpoczynamy rekolekcje parafialne

8.     Prasa katolicka: Opiekun, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki i misyjne Drogi.

9.     14 marca jest organizowany wyjazd do Kalisza na spotkanie Żywego Różańca. Koszt wyjazdu: 12zł. Chętnych na wyjazd zapisujemy w zachrystii.

10.                       Dziękujemy za okazaną życzliwość i gest dla rodziny, która ucierpiała w pożarze. Zebrano 4900 zł.