28 czerwca 2015

1.     W poniedziałek uroczystość Piotra i Pawła, składka na świętopietrze. Tego dnia imieniny obchodzi ks. Piotr  życzymy wiele łask Bożych.

2.     W środę różaniec o 18.00 prowadzi Róża Ojców z Maciejewa.

3.     W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I sobota miesiąca.

4.     W czwartek pielgrzymka do Lutyni:

·        Grupa piesza gromadzi się o godz. 6.15 a wyjście o 6.30.

·        Grupa rowerowa gromadzi się koło wikaryjki o godz. 8.15
a wyjazd o 8.30. Msza Święta dla Parafian z Rozdrażewa
o godz. 11.00.

5.     W piątek całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy
u sióstr od godz. 8.00.
Spowiedź 1 piątkowa w piątek od 17.30.

6.     W piątek objazd chorych od godz. 8.00.

7.     W sobotę po Mszy Św. porannej w kaplicy u sióstr, nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

8.     Również w sobotę po wieczornej Mszy świętej katecheza dla rodziców
i chrzestnych.

9.     Od środy 1 lipca swój urlop rozpoczyna Ksiądz Proboszcz.

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma niedzielnej Mszy Świętej
o godz. 15.00.

10.                       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki.

11.                        Wyjazd do Warszawy na rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego, które poprowadzi ojciec Bashabora 18 lipca 2015. Wyjazd o godz. 01.00 a powrót tego samego dnia. Uczestnicy gromadzą się o 0.45 przy Kościele. Zapisy w zachrystii koszt wyjazdu 100 zł.. informacje szczegółowe w internecie pod hasłem JEZUS NA STADIONIE

13.                        Organizujemy pielgrzymkę do Gietrzwałdu w programie zwiedzanie okolic od 3 - 5 sierpnia 2015 koszt 270 zł z wyżywieniem. Zapisy w zachrystii.

14.                        Po 11 lipca z ministrantami będziemy zbierali złom. Gdyby ktoś
z parafian chciał w taki sposób pomóc, prosimy zgłaszać w zachrystii adresy domostw. Cały dochód chcemy przekazać na wyjazd w sierpniu
dla ministrantów i młodzieży na wczaso-rekolekcje na Mazury.

15.                        Intencja dla Żywego Różańca na miesiąc Lipiec: za dzieci i ludzi młodych o silna wiarę.

16.Organizujemy wyjazd 1 sierpnia ( sobota) na jeden dzień dla dzieci młodzieży i rodzin do Haide Parkdo Soltau w Niemczech: koszt przejazdu autokarem w dwie strony 190 zł od osoby a wstęp do     wesołego miasteczka płatny u pilota. Szczegółowe informacje u ks. Karola i w gablotach. Dzieci i wszyscy uczestnicy wyjazdu muszą mieć ważny dowód osobisty.

Program wyjazdu:

Dzień 1 02.08
Zbiórka o godz. 02:00. Przejazd autokarem przez Niemcy do Soltau. Po drodze zatrzymujemy się co 2-3 godziny na krótki postój. Przyjazd do Soltau około godz. 09:00. Śniadanie z lunch pakietów przygotowanych przez uczestników. Wejście do Parku HEIDE PARK. Pobyt w Parku do godz. 18:00. Zbiórka uczestników około godz. 18:30. Wyjazd w kierunku Polski.

Dzień 2
Przyjazd około godz. 01:00 do Krotoszyna.

Świadczenia

- przejazd autokarem turystycznym wysokiej klasy: klimatyzacja, toaleta, DVD

- bagaż podręczny (nie ma ograniczeń w bagażu)
- ubezpieczenie NW KL