1.           Od dziś rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które wygłosi o. Krzysztof Sikora, serdecznie zachęcamy do wzięcia w nich czynnego udziału, W poniedziałek, wtorek i środę Msze św. z naukami o 10.00, 17.00 i 19.00, aby każdemu dać szansę uczestniczenia w rekolekcjach.

2.           W poniedziałek Uroczystość św. Józefa. Proszę o Panów o przygotowanie asysty na godzinę 19.00

3.      W piątek Droga Krzyżowa ulicami o godz. 20.00, proszę Panów Strażaków o zabezpieczenie trasy wokół Rynku i rozświetlenie jej pochodniami.

4.       W czwartek po mszy św wieczornej katecheza dla dorosłych, chętnych zapraszamy.

5.      W dniu 24 marca pragniemy zorganizować wyjazd do Poznania na Misterium Męki Pańskiej na cytadeli, jest to największe plenerowe przedstawienie pasyjne w Europie. Koszt 20 zł, zapisy w zakrystii lub u ks. Jacka do 19 marca, wyjazd o godz. 16 00 serdecznie zapraszamy, dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania udział jest obowiązkowy gdyż jest to część ich formacji duchowej przed przyjęciem tego sakramentu, jednocześnie przypominamy, że ważnie zapisane są tylko te osoby, które wniosły opłatę.

6.  Za tydzień Niedziela Palmowa święcenie palm na wszystkich Mszach św.

7.  Do skarbony pod chórem można wrzucać ofiary na daninę diecezjalną i kwiaty do grobu Pańskiego. Także można zabierać skarbonki Caritas i wspomóc dzieła, które prowadzi ta organizacja kościelna

8.       Od pierwszego dnia rekolekcji wielkopostnych, czyli od dziś, pod chórem została umieszczona tzw. Studnia Słowa Bożego, chcemy czynnie brać udział w słuchaniu Słowa Pana Boga. Dlatego zachęcamy wszystkich, aby z niej skorzystali, są tam krótkie fragmenty z Pisma św, każdy może codziennie wylosować sobie jeden taki fragment i w ten sposób trwać przy Słowie Bożym.  

9.            Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.

10.       Składka z wtorku i środy jest darem dla rekolekcjonisty.