17 maja 2015

1.     Dziś w Niedzielę ks. Proboszcz obchodzi imieniny życzymy Łask Bożych i Darów Ducha Świętego.

2.     Dzisiaj Ks. Piotr Kowalek po Mszach będzie zbierał ofiary na budowę kościoła w Ostrzeszowie gdzie jest proboszczem.

3.     Za tydzień w Niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
Uroczystość ta kończy okres Zmartwychwstania Pańskiego.
Trwa Nowenna. Do Ducha Świętego.

4.     Dni Krzyżowe z prośbą o urodzaje z procesją wokół Kościoła:

·        Poniedziałek - Grębów, Trzemeszno, Chwałki

·        Wtorek - Maciejew, Henryków, Dzielice, Wolenice

·        Środa - Rozdrażew i Rozdrażewek i zachęcamy tych, którzy
nie mogli przyjść w poprzednie dni.

5.     W środę 20.05.2015 całodzienna Adoracja w Kościele

·        w środę o 18.00 Różaniec prowadzi 3 Róża z Dzielic. A po Mszy spotkanie z Radą Duszpasterską.

6.     Czwartek o 19.30 Msza Św. za grupę Vianeja i za tych, którzy modlą
się za Kapłanów.

7.     W piątek po Mszy wieczornej spotkanie z oazą.

8.     W Sobotę o 8.00 rano wyjazd z dziećmi komunijnymi do Gostynia. Zbiórka przy kościele)

·        W sobotę o 10.00 spotkanie z ministrantami szkoły podstawowej.

9.     W sobotę w Wigilię Zesłania Ducha Świętego po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 i zakończenie Apelem Jasnogórskim.

10.                       Prasa katolicka: Przewodnik, Gość Niedzielny.

11.                        Dnia 02.06.2015 jest organizowana pielgrzymka do Gniezna i Lednicy. Zwiedzanie Katedry a o godz. 12.00 Msza Św. z udziałem Prymasa Polski ( jest to Msza za Jubilatów, którzy obchodzą 25 lecie kapłaństwa.
Nasz proboszcz, jako kapłan pochodzący z Jego byłej diecezji będzie obecny na tych Uroczystościach). Wyjazd, o godz. 6.30 z przed kościoła koszt wyjazdu 35 zł. Zapisy w zakrystii i u Pana Jana Kołodziejskiego.

piątek,
22 maja 2015