1. Różaniec w środę o godz. 18:00 poprowadzi II Róża Matek z Dzielic.
  2. W piątek będziemy obchodzić uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze święte o godz. 8:00, 10:30 i 18:30. Z racji uroczystość nie będzie obowiązywała wstrzemiźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Tego dnia zapraszamy wszystkich po Mszy świętej o 18:30 na wieczór uwielbienia do Ogródka Jana Pawła II. Modlitwę poprowadzą Wodo Loty. Po niej zapraszamy na wspólną agapę.
  4. Osoby, które chciałyby jechać na diecezjalne dożynki do Liskowa moga zapiswyać się w zakrystii.
  5. Do kosza koło św. Józefa można nadal zostawiać przybory szkolne, które przekażemy potrzebującym dzieciom z naszej parafii.
  6. W przyszłą niedzielę w Koźminie Wlkp. odbędzie się akcja poboru krwi. Pamiętajmy, że jest to doskonała okazja, aby okazać miłosierdzie potrzebującym. Szczegóły na plakacie w galbocie.
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki.
  8. Informacje dotyczące wyjazdu na Pielgrzymkę do Włoch (na stronie głównej)

·         Środa dnia 31.08.2016 zbiórka na parkingu parafialnym w Rozdrażewie o godz. 10.15 a o godz. 11.00, Msza Św. rozpoczynająca pielgrzymkę. Prosimy o punktualne przybycie!!! Są jeszcze miejsca wolne.