22 marca 2015

1.    Dziś Niedzielę po Mszy Św. popołudniowej spotkanie z Radą Duszpasterską w domu katechetycznym.

2.     Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej. Przed Mszą święta o godz. 11.00 gromadzimy się przy kaplicy przedpogrzebowej, tam nastąpi poświęcenie palm, a następnie procesyjne wejście do kościoła. Palmy będzie można nabyć przed każda Mszą święta, u sióstr.

3.     W środę przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego Msze Święte o 8.00, 10.30, 17.00; 18.30. Z racji tej uroczystości zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. W zachrystii można zapisywać się, by ogarnąćdzieci modlitwą - zachęcamy. W tym dniu biuro parafialne jest nie czynne.

4.     W środę różaniec o 18.00 prowadzi III Róża Matek z Grębowa.

5.     W środę po wieczornej Mszy Świętej katecheza dla dorosłych.

6.  Piątek po wieczornej Mszy Świętej Droga Krzyżowa wokół rynku. Prosimy Strażaków i Druhów naszej Parafii o zabezpieczenie drogi i o obstawienie drogi pochodniami. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie.

7.     W sobotę o 9.30  zbiórka ministrantów szkoły podstawowej i gimnazjum.

8.     Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Mały Gość, Przewodnik Katolicki.

9.     Klerycy Serdecznie podziękują Parafianom za złożone ofiary na wczaso-rekolekcje dla niepełnosprawnych zebrano 4.600zł.

10. Zmarła nasza parafianka Kazimiera Król pogrzeb w poniedziałek o 11.00. wieczny odpoczynek racz jej dać Panie....

sobota,
28 marca 2015