1.     Zaproszenie Bp kaliskiego na obchody 70 rocznicy ocalenia Kapłanów
z obozu koncentracyjnego w Dachau, które odbędzie się 29 kwietnia br.
w Bazylice św. Józefa w Kaliszu osoby chętne na wyjazd prosimy
o zgłoszenie się do zakrystii.

2.     Różaniec w środę o godz. 18.00 I Róża Matek z Dzielic.

3.     30 kwietnia br. odbędzie się stacja diecezjalnego Kongresu Eucharystycznego. Dla dekanatu koźmińskiego będzie katecheza o godz. 18 w kościele p.w. św. Piotra i Pawła w Krotoszynie. O 19 Eucharystia na krotoszyńskim Rynku i procesyjne przejście z Najświętszym Sakramentem do kościoła Farnego. Następnie Adoracja do godz. 22. Zachęcamy parafian do udziału.

4.     Z racji uroczystości Kongresu Eucharystycznego Msza święta w czwartek o godz. 17.00.

5.     Wyjątkowo w czwartek będzie objazd chorych od godz. 8.30.

6.     W piątek rozpoczynamy nabożeństwa majowe.

a.     W dzień powszedni po Mszy św. wieczornej.

b.     W niedzielę po Mszy św. popołudniowej.

Prosimy mieszkańców wiosek, aby gromadzili się na tej pięknej modlitwie przy figurach, by podtrzymać wiarę i tradycję w naszej ojczyźnie.

7.     Prosimy, aby w tych dniach zadbać o wywieszenie flagi narodowej.

8.     W piątek 1 maja, zgodnie z zarządzeniem Biskupa Kaliskiego, nie ma postu.

9.     Dziękujemy paniom: Sylwii Bajodek, Annie Kulińskiej, Kamili Pluta, Krystynie Genderka, Agnieszce Michalak i Ewelinie Patalas za posprzątanie salki kominkowej.

10.                       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Opiekun.

niedziela,
26 kwietnia 2015