17 grudnia 2017

III NIEDZIELA ADWENTU

1)    W środę Różaniec prowadzi Róża z Henrykowa.

2)    W następną niedzielę nie będzie Mszy św. o godzinie 15.00.

3)    W wigilię Bożego Narodzenia w tradycji polskiej obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4)    Pasterka o 24.00 w intencji Parafian.

5)    Można zgłaszać w zakrystii chorych, którzy pragną, aby w święta Bożego Narodzenia przybył do nich Szafarz z Komunią Świętą.

6)    Prasa katolicka: Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Miłujcie się, Opiekun, Mały Gość Niedzielny.

7)    Uczniowie i Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie serdecznie zapraszają na Jasełka połączone z wystawą prac plastycznych i kiermaszem, które odbędą się dzisiaj o godz. 16.30 w szkole w hali sportowej.

8)     Dzisiaj Siostry Miłosierdzia z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Zdunach przed i po Mszach Świętych zapraszają do nabycia swoich świątecznych prac.

9) Opłatki, świece Caritasu i tytki charytatywne można nabyć po każdej Mszy św. w salce domu św. Józefa.

·        świece cena 6 zł. są okazją do dzieła miłosierdzia - datek na ubogie dzieci

·        tytka charytatywna pomoc ubogim. Na tytce jest informacja co można do niej włożyć.

poniedziałek,
18 grudnia 2017