1.     We wtorek o godz. 8:00 Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego.

2.     W środę po wieczornej Mszy świętej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z nabożeństwem do św. Józefa. Różaniec o godz. 18:00 poprowadzi VI Róża z Rozdrażewa.

3.     W tym tygodniu przypada I Czwartek, I Piątek i I Sobota miesiąca.

4.     Spowiedź w ramach pierwszego piątku:

·        Środa od godz. 1700 - Gimnazjum i młodzież starsza

·        Czwartek od godz. 1700 - klasa 5 i 6 szkoły podstawowej

·        Piątek od godz. 1600 - klasa 4 szkoły podstawowej

5.     W czwartek po porannej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy u sióstr. Od godz. 17:00 Adoracja w kościele.

6.     W piątek od 8:30 objazd chorych. O godz. 17:00 Msza szkolna dla dzieci.

7.     W piątek o 19:30 w kaplicy w domu katechetycznym Msza święta dla wszystkich wspólnot oraz dla tych, którzy pragną bardziej zaangażować się w istniejące w naszej parafii grupy duszpasterskie.

8.     W sobotę po porannej Mszy świętej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w kaplicy u sióstr.

9.     W sobotę po wieczornej Mszy świętej katecheza dla rodziców i chrzestnych.

10.                       Jutro o godz. 15:00 w naszym kościele koncert gitarowy Krzysztofa Meisingera.

11.                       Po wakacyjnej przerwie swoje spotkania wznawia grupa Odnowy w Duchu Świętym. Spotkania są otwarte dla wszystkich chętnych, którzy chcą się wspólnie modlić i będą się odbywały we wtorki po wieczornej Mszy świętej w salce parafialnej.

12.                       Prosimy chętne osoby, aby zapisywały się na diecezjalne dożynki do Mikorzyna. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym. Wyjazd w przyszłą niedzielę o godz. 9:00 z Koźmina.

13.                       Koło ołtarza św. Józefa zostały wystawiony kosz, do którego można składać artykuły szkolne. Zostaną one przekazane potrzebującym dzieciom z naszej parafii.

14.                       Jutro naszą parafię opuści s. Brygida. Z całego serca dziękujemy jej za wszelkie dobro i ogromną życzliwość. Życzymy jej wielu łask Bożych, potrzebnych sił oraz zdrowie na dalsze długie lata.

15.                       Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Mały Gość, Przewodnik, Mały Przewodnik i Opiekun.

niedziela,
30 sierpnia 2015