13 listopada 2016

1.    Za tydzień przypada Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata
i tym samym zakończenie Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na Uroczystą Mszę Świętą na godzinę 11:00. Procesja wokół Kościoła. Prosimy, aby w tym dniu rodziny z dziećmi w sposób szczególny zawierzyły się Chrystusowi Królowi. Zachęcamy, aby w tym ostatnim tygodniu nadzwyczajnego roku Miłosierdzia Bożego skorzystać
ze spowiedzi świętej. Zachęcamy do ustrojenia swoich domów, aby dać zewnętrzny wyraz radości z faktu przyjęcia Jezusa, jako mojego Pana i Króla.

2.    Trwamy w nowennie przygotowującej do Intronizacji Chrystusa Króla Polski

3.    Wyjazd do Krakowa od 18 do 19 listopada na zakończenie roku miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 13:15; gromadzimy się przy kościele. Nocleg w Kalwarii Zebrzydowskiej.. Zachęcamy do wyjazdu są jeszcze wolne miejsca. Wpłaty przyjmujemy w zakrystii do czwartku.

4.    W sobotę od 20:00 do 24:00 adoracja przed Najświętszym sakramentem i czuwanie.

5.    W środę o 18:00 Różaniec prowadzi 2 Róża Matek z Grębowa. A po Mszy spotkanie z klasą 1 i 2 Gimnazjum.

6.    W czwartek po Mszy wieczornej Katecheza dla dorosłych. Temat: Czym jest pokusa?

7.    Prasa katolicka: Przewodnik Katolicki, gość Niedzielny.
Do nabycia są również książeczki wyjaśniające sens intronizacji Chrystusa Króla. Cena 3 zł.

8.    Od środy przyjmujemy rezerwacje intencji na przyszły rok. Najpierw okolicznościowe 25, 50 lecia małżeństwa, 18 urodziny i roczki.