26 lipca 2015

1.     W środę o 18.00 Różaniec prowadzi I Róża Matek z Rozdrażewa.

2.     Dziś po Mszy o 11.00 będzie poświecenie pojazdów z okazji patrona kierowców św. Krzysztofa. Złożone ofiary będą przeznaczone dla misjonarzy.

3.     W czwartek w naszej Parafii przypada diecezjalna całodzienna Adoracja Najświętszego sakramentu. Wystawienie po Mszy Świętej porannej w kościele. Plan adoracji wywieszony w gablotach i na str. internetowej.

4.     W sobotę z racji 1 soboty miesiąca w kapicy u sióstr nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

5.     Wyjazd do Gietrzwałdu przełożony jest na koniec sierpnia od 22 - 24 tj. sobota, niedziela i poniedziałek.

6.     Dziękujemy rodzinom za ofiarowany złom. Dziękuje Panu Markowi Kmiecikowi za transport.

7.     Od soboty rozpoczynam urlop.

8.     Rodzina Panków dziękuje mieszkańcom Trzemeszna i Grębowa z pomoc w gaszeniu pożaru.

piątek,
31 lipca 2015