16 listopada 2014

1.    Za tydzień przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Zakończymy tym samym okres zwykły, a w Niedzielę 30 listopada rozpoczniemy Adwent.

2.    W środę o 18 Różaniec prowadzi I Róża Ojców z Trzemeszna.

3.    W sobotę o 10.00 zbiórka ministrantów Szkoły podstawowej.

4.    Za tydzień w Niedziele na Mszy Św. o 11.00 włączymy do grona ministrantów kandydatów do służby ołtarza. Przyjmujemy nowych ministrantów od pierwszej klasy Szkoły Podstawowej. Prosimy, aby rodzice zmobilizowali lub zachęcili do służby swoich synów przy Ołtarzu Bożym, gdyż taka posługa jest wielkim zaszczytem i Łaską.

5.     Zapraszamy do nabywania prasy katolickiej: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny.

6.  W dniach od 5 grudnia (wieczorem) do 7 grudnia (po płudniu) będą się odbywać mikołajkowe warsztaty śpiewu dla wszystkich chętnych. Proszę aby chętni zgłaszali sie w zakrysti.

7   Organizujemy zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Jest to dzeło na rzecz fundacji "Pomoc Kościołowi w Potrzebie".Zbiórka odbędzie się 16 grudnia br. przy remizie w Rozdrażewie. Więcej informacji na plakatach.

8   Dziękujemy za zbiórkę butów.

9.  Od środy przyjmujemy zapisy intencji mszalnych na przyszły rok.

piątek,
21 listopada 2014